N11.com Hasarlı Ürünün İadesini Kabul Etmiyor!

Ramazan K. |

N11.com'dan 208549588966 sipariş numaralı buzdolabı satın aldım, Aras Kargo tarafından buzdolabı bina girişine getirildi eve çıkarmayacaklarını, benim çıkarmam gerektiğini söylediler. Bunun üzerine ürünü teslim almadım kargoyla geri yolladım. Hemen n11.com müşteri hizmetlerini aradım 14/06/2014 17:10 saatlerinde F. bey'le görüştüm ve kendisi ürünü aldığım firmayla görüşmem gerektiğini N11.com olarak hiçbir şeye karışmadıklarını söyledi. Bunun üzerine Aras Kargo'yu aradım ve buzdolabını eve çıkarmalarını istedim bunun içinde ek ücret istediler. ücreti ödedim Samsung yetkili servisi gelip buzdolabı kurulumu için kutuyu açtığında buzdolabı hasarlı çıktı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  15:01

  Sayın Ramazan Kızılkaya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait iade talebinizin onaylandığı görülmektedir. Ücret iadenizin bankanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ramazan K.
  27 Haziran
  12:46

  Müşterisini mağdur etmiştir.
  Tüketici mahkemesine gidilmiştir.

 • 24 Haziran
  17:33

  Sayın Ramazan Kızılkaya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza arama yaparak bilgilendirmiştir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri