13 Ocak 2015

N11.com Hasarlı Ürün Satılıyor İade Alınmıyor!

N11.com üzerinden Tvshop'dan elektrikli ürün aldım. Ürünü dış yüzeyi çizilmiş ve tozluydu. Değişim talebinde bulundum reddedildi. Geri vermek istedim reddedildi. Defalarca N11.com aradım. Her aradığımda aynı sorunu farklı temsilcilere sürekli anlatmak zorunda kaldım. 1 ay sonra bana ürünü ilgili firmanın iade almayacağı bilgisini verdiler.

N11.com üzerinden bir daha alışveriş yapmayacağım. İade ve çözüm süreçleri düzgün çalışmıyor. Müşteri koruma politikaları yetersiz. Bu işi çok daha profesyonel şekilde yapan firmalar bulunmaktadır.

Nurhan 1.034 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Nurhan Tel, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön