N11.com Hak Edilen Kuponları Vermiyor!

Ayşe A. |

N11.com'dan yapmış olduğum alışveriş sonrası bana N11.com'dan 50 TL'lik kupon kazandınız diye bir mail geldi. Bugün o kuponu kullanmak için siteye girdim ve 44 TL''lik ürüne kuponu kullanmaya çalıştım fakat ne yazık ki olmadı. Bunun üzerine çağrı merkezini aradığımda ''100 TL'lik ürün aldığınızda geçerli oluyor '' yanıtını aldım.

Düpedüz insanları bir şekilde nasıl yanıltarak çekerim diye oyunlar bunlar! Ben başka hiçbir sitede böyle birşey görmedim. Alışverişim ilkti ve son oldu...

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe A.
  25 Ekim
  13:46

  Evet anlıyorum sizi ama bana kazanmış olduğum kuponu bildirirken keşke gönderdiğiniz maildeki gibi açıklama ile bildirmiş olsaydiniz . Neyse artik cok da muhim degil artık ziyarette bulunmayacagim sitenizi. Iyi gunler !

 • 22 Ekim
  14:17

  Değerli Üyemiz,

  Kampanya şartlarında belirtildiği gibi 50 TL’lik kuponlarınızı kullanabilmeniz için Elektronik kategorisinden minimum 500 TL, diğer kategorilerden ise minimum 100 TL tutarında ürün satın almalısınız. 100 TL’lik kuponlarınızı kullanabilmeniz için Elektronik kategorisinden minimum 1.000 TL, diğer kategorilerden minimum 200 TL tutarında ürün satın almalısınız.

  n11.com Müşteri Hizmetleri