N11.com Gönderilmeyen Ürün!

Umut T. |

Yılbaşı öncesi "1 iş gününde kargo" sözüne güvenip n11.com dan Apple TV ürün aldım. Ürün gelmedi, mağaza hiçbir soruma cevap vermedi, N11.com müşteri hizmetlerini en az 10 kez aradım, şikayet ettim, 5 Ocak'ta bana dönüş yaptılar ve ürünün kargoya verileceğini söylediler, 1 hafta geçti hala ne gelen var ne giden, n11.com'un satıcıları üzerinde hiçbir yaptırımı yok, tamamen sizi yalnız bırakıyorlar, destekleri çok kötü. Bu satıcı ile ilgili benim gibi bir sürü mağdur var ama n11.com'un yaptığı hiçbir şey yok oyalamak dışında.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  12:22

  Sayın Umut Taş,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizi iptal ettiğiniz görülmektedir. Ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri