03 Ekim 2015

N11.com Gonderilmeyen Sipariş...

13 Eylül 2015 tarihinde n11.com üzerinden Savran Saat isimli firmadan bir saat aldım. Normalde bir gün sonra kargolanması gerekmekteydi. Bugün 3 Ekim 2015. 20 gün oldu hala gönderilmedi. N11.com müşteri ilişkilerini aradım. Birkaç gün sonra dönüş yaptılar. Firma yurt dışından saati getirtmiş arızalı çıkmış. Bu kadar saçma bir gerekçe olamaz. Bu firma bir tane mi sipariş etmiş bu saatten? Müşteri temsilcisine peki ben mağdur oldum, buna karşılık bu firmaya ne yaptırım uyguluyorsunuz dedim;ikaz ettik dediler. Ben ürünü siteden aldım ama sürekli mağaza ile muhatap olmak zorunda kaldım.

Faruk 96 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi07 Ekim 2015

  Sayın Faruk Batır, n11.com'da siparişleriniz mağazalar tarafından onaylanmaktadır. Sizlerin onayı gerekmemektedir. Siparişiniz mağazamız tarafından onaylanmış durumdadır ve hafta içerisinde kargolanması beklenmektedir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Faruk 06 Ekim 2015

  Bugün itibariyle ürün hala kargolanmadı. Geciken kargo lama ibaresinin yanına parantez içinde onaylanmış yazmışlar. Fakat ben hiçbir şeyi onaylamadım. Komedi gibi. Lanet olsun.

 • Faruk 04 Ekim 2015

  Ayrıca ben saati 396 TL'ye aldım. Şu anda saati aynı mağaza n11.com da 525 TL'ye satıyor. Acaba beni yıldırıp siparişimi iptal ettirmeye mi çalışıyorlar diye de aklıma gelmiyor değil. Ayrıca bu mağazanın bana sapasağlam bir saat göndereceğini de düşünmüyorum. Gönderebilirlerse bakacağız artık.

 • Faruk 04 Ekim 2015

  Sizin mağaza başarı puanı düşürmeniz benim mağduriyetime herhangi bir etki yapmıyor. Aynı mağaza elinde ürün olmadığı halde bir gün sonra kargo diyerek sitenizde ilan vermeye devam ediyor. Başka insanların da mağdur olmaması için size bilgi veriyorum. Ama siz hala mağaza başarı puanı diyorsunuz. Beni bu mağaza amerika'dan kargo gelecek diye 20 gün oyaladı. Sizede ürün geldi ama hasarlı geldi demişler. Bunun doğruluğuna benim inanmam pek mümkün değil. Ben ürünü sizden bir şekilde alıp parasını bir ay sonra ödesem acaba ne şekilde davranırdınız? Biraz empati yapın ki müşteri memnuniyeti nedir ne işe yarar azıcık öğrenin. Kusura bakmayın ama bu n11.com denen siteye benim pek güvenim kalmadı.

 • N11.com Temsilcisi03 Ekim 2015

  Sayın Faruk Batır, Siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması ve geciken kargo statüsünde bekleme süreci durumunda mağazalarımız hakkında gereken aksiyonlar alınmakla birlikte mağaza başarı puanları olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan aldığımız bilgi, ilgili ürünlerin yurtdışından tedarik edildiği ancak hasarlı olarak ulaşması sebebi ile gönderim sağlanamadığı, yeniden sipariş oluşturulduğu ve önümüzdeki hafta içerisinde kargolama işlemi sağlanarak adresinize gönderileceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön