16 Mayıs 2013

N11.com Gerçekçi Olmayan Kampanya Yapıyor!

Bir e-ticaret sitesi, bünyesinde satılan ürünlere indirim yapabilir. Bu çok doğaldır. İndirime giderken sistemsel hata ya da personel hatası gereği indirim oranı yanlış girilebilir. Sitenin bu durumda hatayı hızla düzeltmesi, gerekirse ürünleri satıştan kaldırması lazımdır. İndirimli ürünleri satın alanlara da ürünleri gönderir ya da göndermez, takdir hakkı da sitenindir.

Ama 10/05/2013 tarihinde olduğu üzere olmadık fiyattan ürün koyup, yüzlerce kişinin satın almasına rağmen 4 saate yakın hatayı düzeltmemek, satın alanlara da "sistemsel hata olmuş iade yapacağız" gibi bir cevap vermek profesyonelliğe yakışmaz.

Siteden üyeliğimi sileceğimi beyan eder, davranışınızı etik bulmadığımı belirtirim.

Günay 169 Okunma

Cevaplar

  • Günay 16 Mayıs 2013

    1- Standart cevap geleceğini biliyordum, şikayetimi tam manası ile okuduğunuz konusunda bile şüphelerim var. 2- Tekrarlıyorum, bir sitede yanlış fiyat girilebilir ama bunun çok kısa süre içinde düzeltilmesi gerekir. 4 saat boyunca düzeltme yapılmadığı gibi sürekli yeni ürünler girildi. Bu sırada bu fiyatları görüp gelen yüzlerce üye de cabası tabii. 3- Mağazaya soru sorun denilmiş ama mağaza linkine tıkladığımızda böyle bir kullanıcı bulunamadı deniliyor:) 4- Mağaza ürünlerin fiyatını doğru girmiştir, yanlış girilen indirim oranıdır, indirim oranını da giren mağaza değil, n11.com'dur.

  • N11.com Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. İyi alışverişler, n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön