N11.com Gelen Ürün Kırık Çıktı.

Burak A. |

09.06.2016 tarihinde gelen ürünün (elektrik süpürgesi) kapak bölümü kırık çıktı. Kargo firması ürün ambalajı açtırmadığı için bakma şansımız olmadı, gittiğimde kargoyla alakalı bir durum olmadığı söylendi. N11.com'dan gerekenin yapılmasını rica ederim, aksi halde gereken her türlü şikayet yollarını deneyeceğim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  11:33

  Sayın Burak A.,

  Siparişinize ait ürün adresinize ulaştığı esnada, mutlaka kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için hasar tespit tutanağı tutturmanız ve ürünü teslim almamanız gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınızda, ilgili ürünü hasarsız ve sağlam teslim aldığınıza dair imza atmış olmaktasınız.

  Siparişiniz ile ilgili hasar tespit tutanağı düzenletmemeniz durumunda, mağaza tarafından kargo firmasına tazmin süreci başlatılamamakta ve ürün bedeli kargodan tazmin edilememektedir. Konu ile ilgili kargo firması ile iletişime geçerek, ürünü teslim aldığınız tarihe ait hasar tespit tutanağı düzenletmenizi rica ederiz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri