N11.com Gelen Ürün Çalışmıyor.

Hayri Furkan K. |

207914658561 numaralı elektronik ürün satın aldım. Gönderilen ürün çalışmıyor, 7 gün içinde kargoya vererek ürünü gönderdim ilk başta servisten cevap bekliyoruz dediler 7 gün de cevap vermediler, bir 7 gün daha iade talep oluşturduk yine cevap gelmedi, 14 gün sonra tekrar aradığımda para iadesi yapacağız denildi telefonda şimdi mail atmışlar iadeniz reddedildi diye.

Bunlar müşteriyi kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar, alışveriş yaptığıma bin pişman oldum. Bir de koşulsuz iade diyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  16:08

  Sayın Hayri Furkan Kuzuca,

  Konu ile ilgili mağazamız ile yapılan görüşmede, ürünün teknik servis tarafından incelenme sürecinin devam ettiği, teknik servisin iadenin onayı doğrultusunda hazırlayacağı rapora istinaden iade talebinize onay verileceği veya talep etmeniz durumunda yeni ürün gönderimi sağlanacağı bilgisi alınmıştır.

  Mağazamız ile yapılan görüşmeler sonucunda siparişiniz iade edilmiştir. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz..

  n11.com Müşteri Hizmetleri