01 Aralık 2014

N11.com Geciken Ürün Teslimatı.

Yok yok, düzelmez bu N11.com. 20193***768 sipariş verdiğim tarih 18/11/14. Aradan on beş gün geçtiği halde siparişim gelmedi. Telefon ile söyledikleri "siparişinizi hemen yönlendiriyoruz, arkadaşlarımız konu ile ilgili olarak size dönecekler".

Keşke yok gönderemiyoruz diyebilseler, ben de boşu boşuna beklemesem, başımın çaresine baksam. Bu siteden iki defa alışveriş yaptım, her ikisinde de aynı sorunu yaşadım. Bir daha mı N11, Allah yazdıysa bozsun, muhtaç kalmayayım inşallah. Bu gerçekleri de her zaman her yerde dile getirmeye devam. Umarım bir gün düzelirler.

Adnan 86 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi04 Aralık 2014

    Sayın Adnan Oral, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ilgili bölüme iletilmiştir. Siparişiniz için iade talebinde bulunduğunuz görülmektedir. Mağazanın iade talebinize 3 iş günü +24 saat içerisinde cevap vermesi beklenmektedir.İade talebinizin onaylanmasını takiben siparişinizin ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön