27 Ağustos 2013

N11.com Geciken Sipariş!

15.08.2013 tarihinde N11.com alışveriş sitesindeki Bambi mağazasından çizme siparişi verildi. Teslimat süresi olarak 3 gün deniliyor. Sipariş hala elime ulaşmadı. Konu ile ilgili N11.com sitesi Bambi mağazasına ulaşamadığını söylüyor mağaza müdürü cevap vermiyor gibi cevaplar almaktayız.

Daha önce pek çok alışveriş sitesinden Bambi marka ayakkabı aldım fakat böyle bir sorun yaşamadım. Açıkçası bu konuda sitenizde bir problem olduğunu düşünmekteyim. Çevremdeki kişilerle de bu durumu paylaşacağım sorunuma çözüm bulunmadığı takdirde. Konuyla acil olarak ilgilenmenizi rica ederiz.

Dilek 278 Okunma

Cevaplar

  • Dilek27 Ağustos 2013

    Siparişimi iptal sebebim müşteri hizmetlerinden bana ulaşan arkadaşınızın beni neredeyse iptal etmem için siparişi aramasıydı. 15 gündür mağazaya ulaşmaya çalışıyoruz gibi bir cevap kabul edilebilir gibi değil. Sitenizin kötü reklamını her yerde yapacağım.

  • N11.com Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Üyemiz, 204645244960 no’lu siparişinizin tarafınızca iptal edildiği görülmektedir. Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ücret iade tutarı 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön