08 Ocak 2015

N11.com Geç ve Kusurlu Gelen Ürün İadesinde Sorun Çıkarıyor.

27/12/2014-- 208754416764 sipariş verdiğim Gold Teknoloji Marketleri master süpürge, artık yeter iptal edin dememe rağmen 07/01/2015 tarihinde geldi, bu da yetmiyor kargodan süpürge hortumu kırık olarak geldi, getiren Sürat Kargo yetkilisi istememe rağmen tutanak tutmadı gerek yok dedi, çaresiz hemen geri gönderdim.

Adını bile söylemedi yetkili. Firmadan bu ürünün iptalini istediğimde ise ret cevabı alıyorum. Soruyorum yetkililere hem ürünü 12 gün sonra teslim ediyorsunuz, hem de ayıplı malı kabul etmiyorsunuz. İşin komiği N11.com' un müşteri ilişkilerini aradığımda ise firmayla kargo firmasıyla görüşmem gerektiğini söylüyor. Ama satarken kendi güvencenizi veriyorsunuz.

Burcu 1.125 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın Burcu Sözeri, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yapılan kontrollerde iade talebinizin onaylandığı görülmektedir. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Burcu 08 Ocak 2015

    İlginiz için teşekkür ederim ancak, kargo yetkilisi yanında ürünü açmam için öncelikle imza atmam gerekti, öncelikle ürüne bakmam kabul edilmedi, yoksa bende biliyorum uygulanan presüdürleri ama ve fakat İmzayı attıktan sonra açıp yanında kutuyu incelediğimde ürünün kusurlu olduğu anlaşıldı. Kendisini de fahat ile uyarmama rağmen ne tutanak tuttu ne de adını soyadını dahi öğrenemedim. Bende malın bende kalması ve benim kırdığım düşünülmemesi için olduğu gibi geriye göndermek mecburiyetinde kaldım. Çünkü başka yapabileceğim pek bir şey yoktu. Oluşan bu mağduriyet karşısında firmanızdan konu ile ilgili bi inceleme ya da yardım da göremedim. Direk satıcı firmaya yönlendiriliyorum. Ancak ben ürünü sizin sitenizden yani size güvenerek aldım, satıcı firmaya değil.

  • N11.com Temsilcisi08 Ocak 2015

    Sayın Burcu Sözeri, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön