N11.com Geç ve Farklı Ürün Gönderdi.

İbrahim Ö. |

N11.com'dan sipariş ettiğim K*** ayakkabı süresi içinde kargoya verilmedi. Telefon ettim. Bir süre sonra kargoya verdiler. Şehir dışında olduğum bir sırada kargo eve geldi. Sipariş verdiğim ürünün dışında bir ürün getirdiler. Yine telefon ettim. Kargonun teslimi sırasında zaten evde olmadığımdan tutanak tutturmadığım için ürünün değiştirilmesinin mümkün olamayacağını söylediler.

Müşteri memnuniyeti hususunda çok ilgisiz ve umursamaz tavırları var. Bu ilgisizlik karşısında N11.com'dan alışveriş yaptığıma bin pişman oldum. Bu tutumlarını devam ettirdikleri takdirde sanal alışveriş ortamındaki ömürlerinin uzun olacağını düşünmüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Ö.
  20 Mayıs
  00:48

  Kemal Tanca tarafından sorunun çözümü ile ilgili bilgilendirildiğim doğru değildir. Sadece Kemal Tanca Genel Müdürlüğünden aradığını söyleyen bir beyle telefon görüşmesi yaptım. Telefonda bana, Fotoğrafçılarının hatası yüzünden vitrine konan ürünün kodu ile, fotoğrafın farklı olduğu,bu nedenle tarafıma görseldeki ayakkabıdan farklı bir ayakkabı gönderildiği belirtilmiştir. Bende kendilerine, benim görseldeki ürünü satın aldığımı, vitrine fotoğrafı konan ürünün tarafıma gönderilmesi gerektiğini belirterek değiştirilmesini istedim. Ancak ayakkabının değiştirilip değiştirilmeyeceği ve sorunun çözülüp çözülmeyeceği hakkında tarafıma bir bilgi verilmemiştir. Halen bedelini n11.com'a ödediğim görseldeki ürünün tarafıma gönderilerek değiştirilip değiştirilmeyeceğini bilmemekteyim. Ancak ayakkabıya dokunmadan ayakkabının değiştirilmesini beklemeye devam ediyorum.

 • 16 Mayıs
  12:05


  Sayın İbrahim Ö,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün değişiminin yapılacağı şeklindedir.

  Hesabım sayfasındaki Mevcut Sipariş bölümünden ilgili ürünü seçerek değişim talebinizi mağazaya iletebilirsiniz. Değiştireceğiniz ürünü orjinal kutusu, faturası varsa aksesuarları ile birlikte mağazaya göndermeniz gerekmektedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri