16 Nisan 2013

N11.com Geç Teslimat!

N11.com üzerinde dubai bilişim aracılığı ile 08.04.2013 tarihinde aldığım "2071383*** sipariş numaralı ürün aradan geçen 7 güne rağmen hala kargoya verilmemiştir. Sözleşmede yer alan ; "Samsung Galaxy S3 Siyah 16 GB Cep Telefonu in sevkiyatına Alıcı tarafından Mal/Hizmet’in sipariş edilmesini takiben 5 iş günü içinde başlanacaktır." maddesine rağmen N11.com firmaya hiç bir yaptırım uygulamadı ve kimse bu konuda bir geri dönüş yapmadı. Bu bağlamda N11.com ve dubai bilişimden şikayetçiyim.

Sedat 103 Okunma

Cevaplar

  • Sedat16 Nisan 2013

    Bu cevap kesinlikle çözüme yönetik bir cevap değil. Buraya yazdıklarınız bugün de gelmeyen ürünüm için hiç bir işe yaramıyor ve satıcı kurumlarınıza yaptırımınız yok. Bundan sonra asla ve asla bu siteden bir daha alış veriş yapmayacağım ve etrafımdaki insanlara da kesinlikle önermeyeceğim. Almak için niyetli kişileri de caydırmak için gönüllü olarak çalışacağım. Eğer taksitlere bölünmeden tek seferde ödememin yapılacağını bilseydim anında alışverişi iptal ederdim.

  • N11.com Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Yaşanılan bu durumu nedeni ile üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Mağazaya gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz. İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön