N11.com Garantisiz Ürün Satışına İzin Veriyor, Alıcı Koruması Sıfır.

Murat Ö. |

Haziran 2014'te aldığım ürün arızalandı ve ürünü iade/onarım için gönderdim. Elektronik ürünlerde 2 yıl garanti zorunluluğu olmasına rağmen N11.com bunu hiçe sayarak satıcıyı haklı çıkardı. Üstelik ürün sayfasında "koşulsuz iade garantisi" yazmasına rağmen. Şimdi bana üründe deformasyon var değişim iade onarım hiç bir şey yapamayız diyorlar.

Deformasyon dediği de boya soyulması. Hiçbir kırık, çatlak, hasar yok. Ürün Galaxy S3 ekranı ve "deformasyon (!) " gri alanda ufak yerlerin soyulmuş olması. Http://urun. N11.com/ekran/Samsung-i9300-galaxy-s3-lcd-ekran-dokunmatik-panel-P53738580 ürün bu adreste yer alıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:55

  Sayın Murat Özer,

  6502 sayılı Tüketici Kanunu (Cayma Hakkı) gereğince siparişleriniz ile ilgili 14 gün iade hakkınız bulunmaktadır. Mağazamız ile görüşülerek, siparişiniz ile ilgili cayma hakkınızın sona ermesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği, garanti belgesi üzerinde bilgileri bulunan teknik servis ile iletişime geçerek onarım konusunda destek alabileceğiniz bilgisi alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri