Güven B. Teşekkür Mesajı

Sorunun düzeltilmesinden dolayı teşekkür ederim

N11.com Garanti Bankası Kampanyası!

Güven B. |

N11.com ile Garanti Bankası'nın beraber yürüttüğü kampanya sayesinde bir telefon aldım. 55 TL bonus geleceğini 10-17 Haziran arasında harcama yapabileceğimi söylediler. Fakat ne kartıma yüklendi ne de N11 hesabıma. Garanti Bankası'nı aradığımda ise N11 ilgilendiği söylendi. N11'i aradığımda ise sadece telesekreterin brifingi var. Yani bildiğiniz insanları kampanya adı altında yanıltıp mağdur ediyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  18:35

  Sayın Güven Bozkurt,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Güven B.
  18 Haziran
  02:43

  Sorunun düzeltilmesinden dolayı teşekkür ederim

 • Güven B.
  16 Haziran
  20:01

  Yaptım ilk kez katılmıyorum böyle kampanyalara. Verdiğiniz numarayıda aramıştım daha önce fakat karşıma durumu anlatabileceğim hiçbir seçenek verilmiyor. Tek verilen bilgi neye nereden ulaşacağım. Ancak zaten nereye bakacağımı biliyorum. Msjda 10-16 haziranda kullanabilirsiniz dendi. Neyi kullanacağım kuponmu? İndirimmi? Puan zaten mevcut 100puan 1 TL. Bende 69 puan bulunuyor. 69 kuruşmu indirim kazandım 55 TL\'yerine. 700er TL\'lik alışveriş yaptık arkadaşımla beraber. Fakat ikimizde bu 55 TL kampanyasındaki 55 TL miz bize verilmedi. Hesabımın her köşesine baktım. Her arayabileceğim numarayı aradım kimse bize yardımcı olmadı. Bakın oraya dendi bakıyorz yok. İnsanı maymun ediyorsunuz. Bu kadar köklü iki firma böyle yapmamalıydı.

 • 16 Haziran
  16:58

  Sayın Güven Bozkurt,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Kampanya kapsamında kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, "N11" yazıp; 3340'a sms göndermelidir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınmaktadır. Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi toplam harcama tutarı 500-999,99 TL arası alışverişlerde 55 TL n11 bonus kazanılmaktadır.

  Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra açılmakta olan 'Puan Sorgula' butonu ile puanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Kazanılan bonus puanlar Garanti bankası tarafından harcama yapılan kredi kartlarına yüklenmektedir. Konu hakkında bankanız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri