13 Mayıs 2013

N11.com Fiyat Hatalı Girildi Diye Siparişimi İptal Etti!

Daha henüz çok yeni bir e-ticaret sitesi olan N11.com bu kadar para vererek bir sürü reklam yapmış boşuna.Cuma günü siteden almış olduğum ve bedeli aynı anda kredi kartımdan tahsil edilen ürün ertesi gün " Fiyatı hatalı girmişiz ürününüzü iptal ettik" diyerek aldığım ürünü onayım alınmadan iptal etmiştir.

Bu işin sorumlusu ben değilim fiyatı kim hatalı girdi ise sorumlu o olmalı idi.Kendi yetersizliklerini müşteriden çıkarıyor olmaları hiç hoş olmadı.Bunun bir telafisi olmalı idi.Sözleşmeden doğan tüm haklarımı ayrıca kullanacağım.Ama bu siteden alış veriş yaparken aman dikkat her an işlerine gelmeyen bir fiyat nedeniyle sunduklarını ve parasını ödeyerek aldığınız ürününüzü iptal edebilirler.

İsmail 550 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 15 Mayıs 2013

    Sözleşmeden doğan hak ve yükümlülüklerini yerine getirmeyen bir firma olarak konuyu yargı nezdinde yürüteceğimden emin olabilirsiniz. Bu sorumsuz davranışınızı yargı ve artık alış veriş yapacaklar en güzel cevabı verecektir.

  • N11.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. İyi alışverişler, n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön