Hasan Yavuz Ö. Teşekkür Mesajı

Hızlı cevap için n11.com'a teşekkür ederim.

N11.com Firma Tarafından Ürün Gönderilmiyor!

Hasan Yavuz Ö. |

Firma siparişi onaylamasına rağmen ürünü göndermedi. Sordum, "geri döneceğiz" diye yazdılar. Ancak 1 gün geçmesine rağmen cevap yok. Şimdi iptal talebinden bulundum. Anladığım kadarıyla iptali de firmanın onaylaması gerekiyor. Firma beni haksız şekilde bekletiyor. N11'in bu süreci hızlandırması gerekiyor. Firmanın göndermediği ürün için neden iptali onaylamasını bekliyorum?

Dahası böyle durumlarda firmaya otomatik olarak negatif puan düşülmeli. Mesela, S*** com'da böyle bir sistem var. Not: bu şikayeti N11'in chat arayüzünden yazmaya çalıştım, ancak mesajı yazarken süre doldu (niye süre varsa) ve pencere kapatıldı. Yazdıklarım uçtu gitti. N11 lütfen diğer firmaların 10 yıllık şikayet arayüzlerinden örnek alsın.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  12:20

  Sayın Hasan Yavuz Ö.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Hasan Yavuz Ö.
  12 Ekim
  11:26

  Hızlı cevap için n11.com'a teşekkür ederim.

 • 12 Ekim
  11:21

  Sayın Hasan Yavuz Ö.,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması ve gönderilmemesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır.

  Mağazamız ile sağlanan görüşmede, iptal talebiniz onaylatılmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Canlı Destek Bölümümüz ile ilgili sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri