N11.com Firma Güvenilir Değil.

Murat Yeliz T. |

20.02.2016 tarihinde N11.com'dan taksitli almış olduğum Little concept 45cm Aynalı Banyo dolabımı firma kargoya bile vermedi ve işlemi 08.03.2016 tarihinde iptal etmek zorunda kaldım bu süre içinde firmaya üç kere mesaj atmama rağmen herhangi bir dönüş olmadı akabinde 03.03.2016 tarihinde N11.com yetkilileriyle görüşmeme rağmen N11.com'dan da bir bilgi gelmedi ve işlemi iptal etmek zorunda bırakıldım ve sonuç olarak ödemiş olduğum parayı bankadan taksitli şekilde iade alıyorum ve şu anda yeniden aynı ürünü almak için kartımdan ürün fiyatı kadar tekrar bir ücret ödemek zorundayım ve ne yazık ki ürünü gönderemeyen firma alamadığım ürünü hala satmaya devam ediyor N11.com ise hala firmanın üyeliğini iptal bile etmemiş böylesine saçma bir işlem de zaten bizim ülkemizde olur böyle firmaların önüne geçilmediği sürece böyle sorunlarla sürekli karşılaşacağız mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  14:43

  Sayın Murat Yeliz Türkmen,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması ve sorularınıza cevap verilmemesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili şikayetiniz ilgili bölüme iletilmiştir. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinizin üretim sürecinde yaşanan teknik sorunlardan dolayı tedarik sürecinin geciktiği ve gönderimin sağlanamadığı yönündedir.

  Taksitli olarak yapılan alışverişin iptal edilmesi durumunda ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün ve tek seferde bankanıza iade edilmekte olup, bankanız süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde ve taksitler halinde kartınıza artı bakiye olarak yansımaktadır ancak kartınızda harcama yapılan toplam tutar kadar limit açılmaktadır. Bankanız ile de görüşerek bilgi alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri