08 Şubat 2014

N11.com Fazla Kargo Ücreti Alındı!

Ben N11.com internet alışveriş sitesinden yaklaşık 8 TL'ye bir adet laptop çantası aldım ve bu sitede kargo ücreti tüm Türkiye 3.5 TL olarak yazıyor. Ancak benden 9.37 TL aldılar. Ben N11.com müşteri hizmetlerini aradım fakat bu kargo firmasının sorunu bizim sorunuz değil biz müdahale edemiyoruz gibi laflar ettiler.

Kargo şirketini aradım fakat onlarda bizim sorunumuz değil dediler. Bu N11.com sitesinin sorunu değilse o zaman neden sitelerinde neden 3.5 TL yazıp milleti yanıltıyorlar? Ayrıca N11.com benim üyelik bilgilerimi silsin ve fazla kargo paramı iade etsinler.

Sikayetivar.com, iyi ki varsınız...

Bayram 44 Okunma

Cevaplar

  • Bayram05 Mayıs 2015

    o zaman ücretleri yazarken dağıtım bölgesi içerisi dışı için geçerli değildir diye not düşebilirsin. 3,5 yazmasını biliyor sunuz. Ben müneccim miyim.

  • N11.com Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Belirtilen kargo ücretleri kargo firmalarının Türkiye sınırlarında ve dağıtım bölgesi içerisinde olan bölgeler için geçerlidir. Yapılan kontrollerde, teslimat adresinizin, genel dağıtım bölgeleri dışında olduğu tespit edilmiştir. Mağaza ve Müşteri Hizmetlerimiz konu ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapmıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön