N11.com Faturasız Ürün Satışına İzin Veriyor.

Olcay A. |

19.09.2016 tarihinde N11.com'da satış yapan mağazadan "Yumatu Full HD Mini Uydu Alıcısı" satın aldım. 24.09.2016 tarihinde kargodan ürünü teslim aldım fakat kargo paketinden ürünün faturası çıkmadı. Satıcıyla iletişim kurdum, ama satıcı sürekli durumu geçiştirmeye çalıştı. Ürünü teslim aldığım tarihin üzerinden 4 gün geçti. Hala tarafıma gönderilmiş bir fatura yok. Bu durumu N11.com müşteri hizmetlerine ilettim, aldığım cevap daha da kötüydü. Satıcıyla iletişime geçtiklerini, fatura kargo sırasında kaybolmuş olabileceğini, kargoların faturasız ürün almadıklarını söylediler. Satıcının yorumlarına bakın fatura gönderimi ile sürekli sıkıntılar var olduğunu söylediğimde fatura mail yoluyla gün içerisinde gönderileceğini söyleyip görüşmeyi sonlandırdı. Gün sonunda fatura hala yok. Satıcı ve N11.com'u vergi dairesine de şikayet edeceğim.

Etiketler :

Fatura / Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  17:29

  Sayın Olcay A.,

  Mağazadan aldığımız bilgi, yaşanan durumun garanti süreci hakkında herhangi bir sorun oluşturmayacağı, üründe sorun yaşanması durumunda garanti kapsamında mağaza tarafından gerekli desteğin sağlanacağı yönündedir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Olcay A.
  30 Eylül
  13:22

  N11 den alışveriş yaparken bir daha düşünün. Ürünün faturasını satıcıdan alana kadar 5 gün uğraştım. Gelen faturanın satın aldığım ürünle alakası yok. Bunu müşteri temsilcisine iletiyorum. Başından savarcasına "fatura tutarı doğru ise mağazaya soru sor kısmını kullanın" diyor. Şimdi size sormazlarmı aldığım ürün ile şu anda ilanda yani satışta olan ürün değiştirilmiş, bu nasıl oluyor diye. Ben neyin sorusunu soracağım. Mesafeli satış sözleşmesinde Yumatu yazıyor. İlandaki üründe Trident. Yazıklar olsun size.

 • Olcay A.
  30 Eylül
  13:02

  Fatura elime bugün ulaştı. Maalesef fatura içeriğinin bana satılan ürün ile alakası yok. Ben Yumatu full HD uydu alıcısı aldım. Bana gönderilen fatura skytech st-13000 uydu alıcısı için kesilmiş. Pazartesi günü mali yönsen bütün işlemleri başlatacağım.

 • Olcay A.
  29 Eylül
  21:28

  Bugün kargo takip numarası tarafıma iletildi.

 • 29 Eylül
  18:00

  Sayın Olcay A.,

  Siparişinize ait ürün faturanız mağaza tarafından kargoya teslim edilmiş olup; takip numaranız sizlerle paylaşılmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Olcay A.
  29 Eylül
  11:12

  Ürünü teslim alalı 5 gün oldu. Satıcı gönderecek olsa 5 günde gönderirdi. Dün de gün içerisinde mail yolu ile iletilecek dediniz herhangi bir şey gelmedi. Ayrıca bu şahsın elektronik fatura kesmek için yetkisi var mı. Ben fotokopi benzeri bir şey istemiyorum. Ya basılı ya da elektronik imzalı yani devlete vergisi ödenmiş fatura istiyorum.

 • 29 Eylül
  10:28

  Sayın Olcay A.,

  Siparişinize ait ürün faturanız tarafımızca mağazadan talep edilmiş olup; ulaştığında e-posta adresiniz üzerinden sizlere gönderimi sağlanarak, tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri