N11.com Fatura Ve Garanti Belgesi Gönderilmediği İçin İade Yapamıyorum!

Gizem A. |

Yaklaşık 2 ay öncesinde orijinaldünyası adlı mağazadan Asus Zenpower abtu005 almıştım. Ürünü kullanıp sorun yaşayasıya kadar fatura ve garanti belgesi olmadığını fark etmedim. Şu an değişim ve iade yapamıyorum. 3 hafta kadar uğraştık en sonunda 2'sinden biri olmadığı sürece iade edilemediğini müşteri hizmetleri tarafından bizzat söylendi. Benim anlayamadığım şu, ürünün seri numarasından belli oluyor. Hatta ve hatta danıştığım avukat arkadaşlarım mağazanın 5 yıl boyunca sattığı ürünün evraklarını saklaması gerektiğini söyledi. İlla tüketici hakem heyetine mi başvurmam gerekiyor!

Etiketler :

Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  13:48

  Sayın Gizem A.,

  Siparişinize ait ürün ile ilgili Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan iade talebi oluşturarak, karşınıza çıkan kampanya kodu ile ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim etmenizi rica ederiz.

  Ürün mağazaya ulaştığında iade talebinize onay verilecektir. İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  10:57

  Sayın Gizem A.,

  Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri