N11.com Fatura Gelmedi.

Ferhat O. |

17.7.2014 tarihinde bir ürün satın aldım ve 21.07.2014 tarihinde de ürünü teslim aldım fakat ne fiş var ne de fatura ürünleri gönderen firmaya bu durumu N11.com soru cevaplar bölümünden ilettim, fakat bana fiş kesildiğini ve taşıma sırasında düşmüş olabileceği bilgisi geldi, bende onlara bu durumun beni ilgilendirmediği sorunu kendilerinin olduğunu fiş ya da faturasın mal taşınmayacağını belirten cevap yolladım, karşı taraf ürünü hemen Yurtiçi Kargo ile belirtilen numara ile ücret ödemeden geri gönderin cevabını yolladı, yani fiş yerine ürün satışını iade etmeyi göze alan bir satıcı bu çelişkili durum beni dahada işkillendirdi yoksa fatura girişi olmayan ürünler mi satılıyor, fatura yok.

Etiketler :

Fatura / Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat O.
  10 Eylül
  16:47

  Sonunda fatura gelmiş fakat bu seferde farklı zamanlarda 2 ayrı fatura garip değilmi.

 • 10 Eylül
  16:08

  Sayın Ferhat Okay,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ferhat O.
  30 Temmuz
  18:08

  irtibat numaram kapalı değil,şikayetime çözüm üretilmedi,bir ürün satılırsa faturası kesilir gönderilir benim gibi 21.07.2014 tarihinden beri uğraşmaz n11.com sen kaybettin ben değil demek ki ciddi bir alış veriş sitesi değilmiş...

 • 26 Temmuz
  15:07

  Sayın Ferhat Okay,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait faturanın en kısa süre içerisinde tarafınıza tekrar kargolanacağı şeklindedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmak adına aramış ancak irtibat numaranız kapalı olduğundan ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri