17 Eylül 2015

N11.com Fason Firmaya Aracılık!

N11.com sitesi aracılığıyla je*****24 adlı firmadan tıraş makinası aldım fakat ilk çalışmada ısınmaya ve sesli çalışmaya başladı. Bende bu malı iade etmek istedim sitelerinde Aras Kargo ile gönderilmesi yazıyordu, bende öyle yaptım.

Fakat firma ürünü geri almadığı gibi kargo parasını da bana kesti. Yapılan yorumlardan anladım ki tüm sattıkları ürünler arızalıymış. N11.com müşteri hizmetlerimi arayıp durumu bildirdim fakat pek yardımcı olunmadı.

Demem o ki biz N11.com'e güvenirken N11.com neden böyle firmalara aracı oluyor? Halen satış kanallarında *****ş 724 gibi firmaları barındıran N11.com'u protesto ediyorum.

Mehmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Eylül 2015

    Anlatmak istediğimi bile anlamamışşınız ki aynı kalıplaşmıs metinlerinizle cevap veriyorsunuz. Ben diyorum ki bu firmanın sattığı bütün ürünler arızalı açın yorumları okuyun diyorum siz de cayma hakkı falan filan diyorsunuz. 79 lira ya aldığım ürüne 22 lira kargo parası ödüyorum. Neymiş efendim aras kargoyla gönderileri kabul etmiyorlarmış. Nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar sizin firmanızı kullanarak. Sizden tek ricam bu konuyu üst mercilerinize iletmenizdir. Bu soruna bir çözüm bulmanız dileğimle

  • N11.com Temsilcisi17 Eylül 2015

    Sayın Mehmet Adana, 6502 numaralı kanunun, mesafeli satış sözleşmeler yönetmeliği, 15.madde (ç) bendi cayma hakkı istisnalarına göre, kanun gereğince niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler içerisinde yer almaktadır. Siparişinize ait ürün hijyen açısından hassas bir üründür ve kullanılması durumunda iade alınmamaktadır. Mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin cayma hakkı kapsamı dışında kalması sebebi ile iadenize onay verilmeyeceği yönündedir. Siparişiniz 2 yıl garantili bir üründür. Yetkili servis ile iletişime geçerek konu hakkında destek alabilirsiniz. Yetkili servis incelemesi sonucu üründe üretim hatası tespit edilmesi durumunda ise iade ve değişim konusunda tarafınıza destek sağlanmaktadır. Müşterilerimizin yapmış olduğu yorumlar, mağaza başarı puanlarına olumlu veya olumsuz yönde etki etmektedir. Satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili, ürün sayfası üzerinden mağaza başarı puanlarını kontrol edebilirsiniz. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz değerlendirilmek üzere ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön