03 Kasım 2015

N11.com Farklı Ürünü İade Kabul Ettirebilme.

20319688567 No.lu siparişimde ttec powerup 13000 mah Taşınabilir Şarj Cihazı yerine bana mojue powerup 13000 mah Taşınabilir Şarj Cihazı gönderdiler. İade etmek için sistemden giriş yaptım. Hem satıcıdan hemde N11.com'dan destek istedim. Bana sistemde (web sitesinde) kampanya kodu veriliyor, o kod ile iade edersiniz dediler. Satıcı firmada Kampanya Kodu olmadan iade kabul etmiyoruz dedi. Ancak defalarca denemiş olmama rağmen sistemden böyle bir kodu almam mümkün olmadığı için iade gerçekleştiremedim. N11.com'da benim paramı süre geçti diye satıcı firmaya (endijital) aktardı. Söz konusu kodu almak için hem satıcıya hem de N11.com'a defalarca mail attım, N11.com destek hattını aradım.

Osman 87 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Osman Ayhan, Siparişiniz ile ilgili iade ön talebi oluşturduğunuzda, üyeliğinize ait mail adresinize bildirim sağlanmakta ve kampanya kodunuz mail içeriğinde paylaşılmaktadır. Ayrıca sms ile de bilgilendirme sağlanmaktadır. Siparişiniz kargolandıktan sonra alışverişe onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz bulunmaktadır. Bu süre içerisinde ayrıca Ödeme Erteleme işlemi sağlayarak ödeme sürecini dondurabilirsiniz. Alışverişinizin tamamlanması, siparişinizin iadesi ile ilgili herhangi bir engel oluşturmamaktadır. Yapılan kontrollerde üyeliğinizin iptal edildiği görünmektedir. Tarafınız ile yapılan görüşmede de siparişiniz ile ilgili iade talebinizin bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Osman03 Kasım 2015

    Şikayetime verilen cevap yazısında belirtilen "Siparişiniz ile ilgili iade ön talebi oluşturduğunuzda, üyeliğinize ait mail adresinize bildirim sağlanmakta ve kampanya kodunuz mail içeriğinde paylaşılmaktadır. Ayrıca SMS ile de bilgilendirme sağlanmaktadır. " bilgisi doğru değildir. Gelen mailler aşağıdaki örnek gibidir. kampanya kodu yoktur. Sayın Osman Ayhan, 203319688567 sipariş no.lu ttec Powerup Jumbo 13000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı ürünü için 27/10/2015 13:10 tarihinde İade Ön Talebi oluşturulmuştur. Ürünü, 3 gün içinde Mağaza İade adresine gönderip kargo bilgilerini sisteme tanımlamanız gerekmektedir. Belirtilen sürede ürünü göndermediğinizde İade Ön Talebiniz iptal edilecektir. "

  • Osman03 Kasım 2015

    İade sürecinde yardımcı olmadıkları gibi, web sitesinde hala iade seçimim varken paramı satıcıya aktarmışlardı. Benim bu ürünü şimdi iade etmem halinde kargo bedeli bana ait olacak. Bu ürünü kabul ettirebilmem için bir sürü yazışma ve telefon etmem gerekecek. "Şikayet Var" sayesinde en azından bana dönüş yapıldı. Şikayet Var'ın bu ciddi ilgisi gerçekten çok müthiş bir şey. N11.com da karşımda ilk defa yardımcı olmaya çalışan biri oldu. Ürün bedeli 119 TL'dir, bu farklı ürünün iade edilebilmesi için zaten yeteri kadar zaman ayırdım. Bu işle uğraşmamak adına "pes" ettim. İadeden vazgeçiyorum. N11.com üyeliğimi de bu kadar olayı yaşadığım için iptal ettim. Şikayervar.com'a teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön