N11.com Farklı İl, İsim Ve Telefon Numarası!

Dilek Ü. |

Yld mağazası kargoyu yanlış adrese farklı isim ve farklı telefon numarası ile 17.10.2014'de gönderdi. Mağazaya defalarca yazdım yanıt yok. Müşteri hizmetleri sürekli çözüm grubumuz dönüş yapacak deyip kapatıyorlar. Böyle bir mağazanın sitede olmasına anlam veremiyorum. Kargo şirketi adresinize yönlendirilecek dedi hala bekletiliyor. O kadar alışveriş yaptım böyle mağduriyet yaşatıldı bir daha N11.com asla!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  12:39

  Sayın Dilek ünlü,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Dilek Ü.
  24 Ekim
  14:26

  Bugün müşteri hizmetlerinden dönüş aldım kargomun adresime yönlendirildiğini bana ulaşacağını söylediler. Evet ulaştı ücretsiz kargo denilen fakat 20 LİRA KARGO ÜCRETİ İSTENEREK. Ben böyle şey görmedim ya. 5 yıldır online alışveriş yapıyorum bu kadar tuhaflığı sinir bozuculuğu bir arada yaşamamıştım!
  Sürat kargo kuryesi de ayrı bi değişikti! Kargo şirketinin de müsteri hizmetlerini yarım saat bekledim ulaşamadım.
  Ödediğim 20 lirayı tekrar nasıl iade alıcam!?
  PES!

 • 24 Ekim
  11:50

  Sayın Dilek ünlü

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün kargo şirketi tarafından adresinize teslim edileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapmıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri