N11.com Eski Evimin Adresi?

Ertu A. |

N11.com'den o kadar alışveriş yaptım, sistemlerinde evimin adresi kayıtlı. Sipariş verirken evimin adresini seçtim. Son aldığım 2 ürün, 2 yıl önce oturduğum evimin adresine yollanmış. Ben bile hatırlamıyorum oranın adresini, o evde hiç N11.com'den alışverişte yapmadım, sistemlerine kayıtlı değil. Kamera şakası falan mı yapıyorsunuz, size verilmemiş bir adresi iki yıl önce oturduğum evimin adresini nereden buldunuz da kargoyu oraya yolladınız?

Pa***a@gmail.com.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  14:35

  Sayın Ertu A.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilmiş olup, kargo firması ile yapılan görüşme süreci doğrultusunda siparişleriniz, güncel tesliamat adresinize yönlendirilmiştir.

  n11.com tarafından mağazamıza ve mağazamız tarafından da kargo firmasına, talep ettiğiniz güncel adresiniz paylaşılmaktadır. Ancak Yurtiçi Kargo firması, daha önceden teslimat sağladığı eski adresinizin kendi sistemlerinde kayıtlı olması sebebi ile yapılan dikkatsizlik sonucu, hatalı adrese gönderim sağlayabilmektedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri