N11.com En Kötü Alışverişimdi!

Damla B. |

Hayatımda yaptığım en kötü alışverişti ki binlerce malzemeyi internetten alıyorum. 3 iş günü içerisinde gönderecekleri malzemeyi 5 gün sonra yanlış adrese gönderdiler ki ürüne ihtiyacım vardı özellikle acil istemiştim, taahhüt edilen sürede gelmediği için iptal istedim kargoyu yinede gönderdiler sonrada iade edin diyip çıktılar hiçbir açıklama yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım bir daha kesinlikle N11 kullanmam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  12:26

  Sayın Damla B.,

  n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına mağazamız ile görüşmeler sağlanmış olup, kargo firmasına gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. İlgili ürün, kargo şubesinde yapılan hata sonucu hatalı varış merkezine yönlendirilmiştir.

  Mağazamızdan alınan bilgi, siparişiniz ile ilgili iade süreci başlatmanız durumunda, ürün mağazaya ulaştığında iade talebinize onay verileceği yönündedir. İlgili ürünü anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek, Hesabım/Mevcut Sipariş sayfanızdan iade kargo takip numaranızı sisteme girmenizi rica ederiz.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri