15 Haziran 2016

N11.com Ellerinde Olmayan Ürünleri satmaya Çalıştılar!

23.04.2016 da N11 üzerinden iki adet halı siparişi verdim. En geç kargolama süresi olarak 13.05 tarihi verilmekteydi. Taahhüt edilen tarih geçince telefon-mesaj trafiğinden sonra 23.05.2016'da ürünlerden biri elime ulaştı. 13.06.2016'da ürünün iptal edildiğini ve para iadesinin yapıldığını gördüm ki bu zamana kadar defalarca konuştuğum N11 yetkilileri ürünün gönderileceğine dair güvence vermekteydiler.

Görüştüğümde ise belli zaman kargoya verilmeyen ürünleri sistemin otomatik olarak iptal ettiğini, benim satıcıyla görüşmem veya tekrar sipariş vermem gerektiğini yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bana göre ellerinde olmayan ürünleri satmaya çalışan mağaza yetkilileri kadar tüketicinin yanında olmayan ve onu problem karşısında yalnız bırakıp tedarikçi firmaya yönlendiren N11'de suçludur. N11 güvenceden bahsediyorlar ama 1. ve 5. maddelerde özellikle sınıfta kaldı.

Eylem 165 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sayın Eylem D., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Siparişinizin "Geciken Kargo" konumuna düşmesi sonrasında, 30 gün içinde gönderim sağlanmadığı taktirde sistem tarafından iptali gerçekleştirilmektedir. İptal edilen siparişiniz ile ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Yaşanan süreç sebebi ile mağazamız hakkında detaylı değerlendirmeler yapılarak, gerekli aksiyonlar alınacaktır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön