N11.com Eksik Ürün Gönderdi.

Hüseyin A. |

N11.com dan 13.11.2014 de 205***92760 No.lu sipariş numarasıyla iki paket bez aldım. Bezler bir kolide geldi eşim koliyi açmadan teslim aldı. Kutuyu daha sonra açtı iki adet yerine bir adet bez gelmiş müşteri temsilcileriyle yaklaşık sorunun çözülmesi için 4 kez şikayet oluşturduk ama bir sonuç çıkmadı.

Bana sürekli mağazayla iletişime geçeceğiz sizi arayacağız söylediler ama hiçbir şekilde bilgi verilmedi. İki ay oldu halen mağazaya ulaşamadılar. Güvercinle haberleşiyorlar sanırım. Kesinlik N11.com sattığı malın arkasında durmuyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  16:47

  Sayın Hüseyin Asan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri