25 Eylül 2014

N11.com Eksik TL Yükledi.

Ben 4 gün önce Vodafone hattıma 20 tl yüklemek istedim. Kredi kartımdan 20 tl çekildi ancak telefonuma 15 tl gönderildi. N11.com 'u aradım bana dönüleceği söylendi bu. Bu akşam dönecek misiniz, çünkü Vodafone tarifemden faydalanmak için 18 tl olması gerekiyordu hattımda kesinlikle döneriz dendi.

4 gündür hem gündüz, hem akşam iki kez arıyorum resmen kandırdı. Ne mail, nede telefonla dönen oldu. Ben ertesi gün Vodafone'un sitesinden tekrar tl yükledim hattımı 3 hafta sonra Avea' ya taşıyacağım içindeki parada silinecek durumu ilettim. Her seferinde bana dalga geçer gibi acil durum diye kayıt aldık bugün dönülecek diyorlar . Kartımı da iptal ettireceğim .

Metin 274 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi27 Eylül 2014

    Sayın Metin Ünaldı, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde hattınıza 20 TL cep lira yüklendiği görülmektedir. Konu ile ilgili operatörünüz ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön