N11.com Eksik Sipariş!

Yaşar Ö. |

Siteden ettiğim tablet siparişinde kutu içinde olması gerekenlerden bluetooth kulaklık vakumlu ayaklık klavyeli kılıf eksik geldi. Bir dizi görüşmelerden sonra site beni Ö** İ***'e pas etti. Onlar bluetooth ve vakumlu ayağı gönderdiler. Onlarda kırık çıktı. Geri gönderdim arıyorum gelecek diye sallıyorlar. N11 adli siteye tekrar döndüm muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  18:03

  Sayın Yaşar Öztürk,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Yaşar Ö.
  07 Ocak
  12:03

  n11 beni arayıp saçma bir mazeret gösteriyor siparişimi kendi alt mağazasi göndermiş onun elinde de yokmuş vs. Beni arada bırakıyor diyorum beni bağlamaz siparişi ben sana verdim hala mağdurum

 • 23 Aralık
  13:23

  Sayın Yaşar Öztürk,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait eksik ürünlerin en kısa sürede kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderileceği yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamak adına arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri