N11.com Daha Alacak Çok Yolun Var!

Mesut T. |

Öncelikle mesafeli satış sözleşmesini daha yapmasını bilmeyen amatörlerden oluşan bir ekip. Kontrol etme mekanizması olmayan bir çalışma prensibi. Mesafeli satış sözleşmesinde ürünün renk detayı belirtilmez. Bu da sizi satıcıya karşı 1-0 geride başlatır. Ürünü aldığınız tedarikçinin numarası mesafeli satış sözleşmesinde yer almaz, yerine tedarikçi faks numarası verir siz o numaradan ulaşamazsınız. daha bunu bile beceremeyen bir kontrat ekibi, canlı destek hattı kurulmuş hazır cevaplar veren destek uzmanları, güya uzmanlar hazır textlerle yanıtlar, ürün iade süresinde oldukça ağırlar. Tedarikçi ile görüşmezlermiş, öyle bir sistemleri yokmuş, Doğuş Holding'in süper ötesi profesyonel ekipleri harikasınız, tebrik ediyorum. Diğer e-ticaret sitelerinden çok geridesiniz çok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  10:35

  Sayın Mesut T.,

  Müşterilerle mağazaları buluşturan n11.com, ürün alım satımı yapmamaktadır. Satın aldığınız ürünlerin renk, boyut, desen bilgileri, n11.com tarafından değil, üye mağazalar tarafından belirlenmektedir. Mağaza tarafından seçenek sunulmayan ürünler ile ilgili mesafeli satış sözleşmesi üzerinde özelliklerine ait bilgiler bulunmayabilir.

  Sipariş ve ürünler hakkında detaylı ve hızlı bir şekilde bilgi alabilmeniz adına, ürün sayfasında yer alan ''Mağazaya Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz. Ancak sonuç alamamanız durumunda, talep ve şikayetleriniz hakkında Müşteri Hizmetlerimiz tarafından da destek sağlanmaktadır.

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili farklı gönderim yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

  Değişim sürecinde mağazanın stoklarında ürün olmaması durumunda ücret iadesine yönlendirilmektesiniz. Yapılan kontrollerde, mağazamız tarafından değişim talebinize 3 iş günü +24 saat içerisinde yanıt verilememesi nedeniyle ürün iadenizin gerçekleştirildiği görünmektedir. Talebinize yanıt vermemeniz durumunda 3 iş günü +24 saat içerisinde ücret iadeniz sağlanmaktadır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizlere bilgilendirme sağlamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri