N11.com Dağcı Çantası Kalitesiz Çıktı.

Sermet M. |

N11.com üzerinden profesyonel dağcı sırt çantası aldım ve dağ yürüyüşüne katıldım. Çantanın su geçirmezlik özelliğinin belirtilmesine rağmen ıslanmayan eşyam kalmadı ayrıca çantamın kol askısı dikiş yerinden koptu. Diğer dikiş yerleride hafif yırtılmaya açılmaya başladı. Dağ şartları için üretilen çanta için ilk günden gol yedik ve yolda kaldım. Çantayı iade etmek istediğimde kullanıcı hatası diyerek çantayı geri almıyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  17:54

  Sayın Sermet Musaoğlu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinde bulunduğunuzda iade talebinize cevap verileceği şeklindedir. “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden ilgili ürünü seçerek iade talebinizi mağazaya iletmenizi rica ederiz.

  İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri