21 Mart 2015

N11.com Çok Güvensiz Bir Firma Ve Siparişi Teslim Etmiyor!

N11.com sitesi üzerinden oluşturduğum siparişim 10 gün boyunca bilerek kargoda bekletildi, siparişim teslim edilmediği halde beş para etmez sistemleri otomatik onay ile teslim almadığım siparişimin parasını kredi kartımdan çekti. Bu sorunları iletmeme rağmen n11.com sitesi hiçbir şey yapamayız diyerek işin içinden çıktılar, bir daha bu güvenilir olmayan siteden asla alışveriş yapmayacağım.

Yunus 1.929 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi21 Mart 2015

  Sayın Yunus Aydın, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. n11.com'da sipariş etmiş olduğunuz ürünler, mağazalar tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır. Ancak ürün teslimatı kargo firmalarının sorumluluğundadır ve kargo firmasının süreç ve uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Yunus21 Mart 2015

  n11 gibi müşteriye para gözüyla bakan böyle firmalardan lütfen uzak duralım ve bizim üzerimizden para kazanıyorlar ama iş yardım etmeye gelince ortada olmuyorlar.

 • Yunus21 Mart 2015

  n11 teslimatı yapılmayan ürünün parasını çekecek kadar yüzsüz ve güvensiz bir firmadır, lütfen siparişlerinizde bunu dikkate alın.

 • Yunus21 Mart 2015

  Sizin gibi firmalar müşteriyi soyarlar sonrasında ise burada 2 kelime ile avutmaya çalışıp aptal yerine koyarsınız. Sizden asla alışveriş yapmayacağım ve her yere de güvensiz bir firma olduğunuzu yazacağım.

 • Yunus21 Mart 2015

  Parayı alana kadar ilgi alaka sonra ise umrunuzda olmuyoruz, sizden alışveriş yaptığım için çok pişmanım ve bundan sonra asla ve asla sizi tercih etmeyeceğim ve sizden alışveriş yapmak isteyenlere de sizi tercih etmemeleri gerektiğini çünkü güvenilir bir firma olmadığınızı söyleyeceğim. Müşteriyi salak aptal yerine koyuyorsunuz ama asıl aptal salak olan kimin olduğunu müşteri kaybedince anlarsınız.

 • N11.com Temsilcisi21 Mart 2015

  Sayın Yunus Aydın, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Siparişinize ait ürünün kargo takibi sağlandığında, ürünün mağaza tarafından adınıza teslim edilmek üzere kargolandığı ancak teslimatın gerçekleştirilememesi sebebi ile mağazaya geri döndüğü görülmektedir. Yapılan kontrollerde iade talebinde bulunduğunuz görülmektedir. Mağaza iade talebinize 3 iş günü + 24 saat içerisinde cevap verecektir. Mağaza onayı ardından iade edilen siparişinize ait ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön