N11.com Ciddiyetsiz Firmalar İle Çalışıyor.

Soner S. |

Brother marka Printer muadil drum ünitesi almak istemiştim, aklıma N11.com geldi, siteye giriş yaptım E** B** diye bir firma bu drum ünitesini uygun bir fiyata veriyor, hemen İnternet üzerinden baktım E** B*** Eskişehir'i aradım bu ürün elinizde var mı acil lazım dedim, telefondaki bayan tabi hemen N11.com dan siparişinizi geçin bugün içerisinde kargoya veririz dedi.

Bende siparişi verdim ben 1-2 saat sonra aradı ve bu ürünün olmadığını daha pahalısının olduğunu isteyip istemediğimi sordu bende hayır dedim, ve malumunuz acil olan drum ünitesi bu firma ve çalışanları yüzünden yalan oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:01

  Sayın Soner Seyhan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. İptal edilen siparişinize ait ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri