20 Nisan 2015

N11.com Cayma Hakkımı Kullandırmıyor.

N11'den aldığım fotoğraf makinası lensini, çekilen fotoğraflarda çok fazla bükülme olduğundan, üç gün içinde cayma hakkımı kullanarak iade talebinde bulundum. Ürünü kargoya verdim takip numarasını girmek istediğimde, satıcının ürünü mevzuata göre iade alamayacaklarını belirten yazıyla karşılaştım.

N11.com müşteri hizmetlerine durumu bildirmemize rağmen, satıcının iade almama hakkının olduğunu bildirdiler. Bana bu konuyla alakalı cayma hakkımın olmadığı maddeyi belirtsinler! N11 müşterisinin hakkını korumuyor!

Ercan 420 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi20 Nisan 2015

    Sayın Ercan Gönül, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön