03 Şubat 2014

N11.com Cayma Hakkı İhlal Ediliyor!

20446*****64 No'lu ve diğer siparişlerim Gran*****sim adlı mağazadan olan aldım, firma yanlış ürün gönderdi değişim için gönderdiğimde ve N11.com sitesinin sistemine bunu işledim.
Satıcı ile görüşünce ilanın yanlış olduğunu ve o ücrete bu ürünün satılmasının mümkün olmadığını belirtti aynı ürün piyasada dan 1.5 TL ucuz satıyordu evet.

Ben alıcı olarak bu beni ilgilendirmez 10 TL pahalı satsa idi ve ben onu alsa idim iyiydi.
Değişim için gönderilen ürünler geri gelmedi param satıcıya geçti. Müşteri hizmetlerini günlerdir arıyorum. Hep aynı hikaye gerekli birime bilgi vereceğiz ilgilenecekler. Parasını ödediğim ürünü göndermiyorlar N11.com adlı firmada buna göz yumuyor. Bu güvenli platform değildir.

Mehmet 124 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 06 Mart 2014

  Satıcı firma kendisine gönderdiğim faturayıda göndermiş birde karşı ödemeli olarak. Ürünler ve para satıcı n11 ise olaya karışmıyor.

 • Mehmet 23 Şubat 2014

  Tüketici hakkını hiçe sayıyor.

 • Mehmet 23 Şubat 2014

  Ben Parasını ödediğim ürünü istiyorum. Tüketici haklarını hiçe saymanızda çok garip.

 • N11.com Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli Üyemiz, Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait iade talebinin faturanın gönderilmesini takiben onaylanacağı şeklindedir. Faturanın ikinci nüshasını mağazaya alıcı ödemeli kargo ile göndererek yeniden aide talebi oluşturmanızı rica ederiz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön