22 Ekim 2016

N11.com Cansev Ahşap Riga Cetvel Takımı Kırık Geldi...

Sipariş dahilinde "Cansev Ahşap Riga Cetvel Takımı" ürün siparişi talebim oldu. Sürat Kargo yetkilisi çalıştığım hastanenin bankosuna, bankoda çalışan kızların bir kat aşağıda labaratuvar bölümünde olduğumu söylemelerine rağmen bana hiçbir bildirim yapmadan ürünü lakayıt tavırlarla bırakıp gitmiş. Ben ürünü aldığımda cetvellerin kırık olduğunu gördüm. Kargo yetkililerine tutanak tutturmak için başvurdum.

Tutanak tutmaktan imtina ettiler. Bende sözleşmemde yazdığı üzere hasarlı ürün iade etme şekli olan Yurtiçi Kargoyla geri gönderdim ve Cansev Makine ürünü kabul etmediler. Benim asıl sorum şu; sözleşmede gönderenin ürünün sağlam bir şekilde adı yazan kişiye iletme zorunluluğu vardır denmesine rağmen ürünün bana iletilmemesi, açtığımda hasarlı olması kargo şirketinin suçu kabullenmemesi sonucu suçu ve günahı olmayan müşterinin sizin de satışa onay vermenizle mağdur olması mı gerek?

Abdullah 158 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Abdullah T., Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Abdullah'ın Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

    Bu sıkıntılı kargo sisteminde sorun kaynağında çözülemese de ilgili olmanız ve mağduriyeti kısmen gidermeniz adına yine de teşekkürler.

  • N11.com Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Abdullah T., n11.com'da siparişleriniz, mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci, kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Siparişiniz adresinize ulaştığı esnada kargo görevlisi yanında kontrolü sağlayarak, hasarlı ürünler için mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde ürün tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmekte ve mağaza, ürün bedelini kargo firmasından tazmin edememektedir. Konu ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmede, kargo firmasından tanzim sağlanamadığından dolayı iade talebinize onay verilemediği yönünde bilgi alınmıştır. Konu ile ilgili mağduriyetinizin giderilmesi adına gerekli aksiyonlar alınmış olup; Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön