05 Mart 2016

N11.com Canlı Destek, Destek Vermezse?

04.03.2016 saat 23.51 sıralarında N11.com' un ana sayfada en başta duyurduğu kampanyayı gördüm. İnceledikten sonra sipariş etmeyi düşündüğüm bir ürün için bu kampanya kapsamında verilen çeklerin kullanılıp kullanılamayacağını canlı destek bölümüne sormak istedim. Ancak aldığım cevap resimlerde görüldüğü üzere 'kuru' bir: ''kampanya detaylarına bakabilirsiniz. '' oldu. Eğer canlı destek bölümü bu kadar nezaketsiz olacaksa bence kapatılmalı.

Özellikle bayan çalışanlarınızdan bunları duymak daha da kötü bir durumum. (G*** hanım) ancak bundan da üzücü olan şey 'yardımcı olmadığınız için bunu Sikayetvar.com ve genel müdürlüğünüzde dile getireceğim' deyince konunun saniyeler içerisinde çözümlenip geri dönülmesi ve 'A*** bey yardımcı olalım' denmesiydi. N11.com' un ders alması gereken bir bölüm ve gerekli uyarıların yapılması gerekir. Medeni bir toplumda yaşayalım.

Adem 235 Okunma

Cevaplar

  • Adem 28 Mart 2016

    Bir şey için de yardımcı olsanız şaşarız. Sürekli kopyala- yapıştır cevaplar veren ve sorun çözmeyen canlı destek biriminizi kapatmanızı talep ediyorum. Uygulamanızda sistemsel bir sorun var. Çözün diyorum, çözemiyoruz diyor A*** Hanım. Peki, talep oluşturun soruna yönelik? -Yapacağımız bir işlem bulunmuyor. Bir sorunun aktarımını da yapamıyorsanız. Hiçbir işe. Paylaşacağım ekran fotoğrafının da yayınlanmasını istiyorum. Son şikayette yayınlamadınız. İnsanlar görsün ve bilinçlensin.

  • N11.com Temsilcisi05 Mart 2016

    Sayın Adem Yavuz, Konu ile ilgili şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili bölüme iletilmiştir. Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat kategorilerinde geçerli değildir. Canlı Destek üzerinden linkini ilettiğiniz ürün için kupon kullanımı sağlayamamaktasınız. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön