09 Aralık 2014

N11.com Çağrı Merkezi Sorunları Çözemiyor.

07/12/2014 tarihinde N11.com aracılığı ile bir firmadan deri mont satın aldım, ürünü satın alırken N11.com'un sunmuş olduğu yeni üye indirimi 25 TL ve sepet indirimi olan 11 TL'yi kullandım ürün satıcı firma tarafından onaylandı ancak 08/12/2014 tarihinde satıcı firma tarafından arandım ve ellerinde onayladıkları ürün olmadığı için siparişimi iptal etmem istendi.

N11.com'u aradım ve sorun benden kaynaklanmadığı için firmadan muadil bir ürün gönderme ya da iptal ödeme kredi kartıma geri düşme zamanında kuponlarım yanacağından başka bir üründe kullanmak için yardımcı olmalarını istedim kabul etmediler. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Firma kaynaklı bir sorundan kupon indirimlerini yaktılar.

İlyas 212 Okunma

Cevaplar

 • İlyas 11 Aralık 2014

  Buraya cevaplar sanırım bilgisayardan otomatik geliyor bir insanla iletişim kurmuyorum zaten ulaştım oradan müşteri temsilcinize ben sepet indirimimi ve hoşgeldin indirimimi başka bir üründe kullanmak için sizden geri istiyorum bu cevaplar psikolojik olarak bezdirme üzerine verilen aynı basma kalıp cevaplar.

 • İlyas 10 Aralık 2014

  Diğer şikayetlere verilen cevapları okudum hep aynı cümleler ile basma kalıp cevaplar verilmiş benim anlatmak istediğim ile verilen cevap çok farklı sanki bir bilgisayarla iletişim kuruyor gibiyiz kendilerinin iletişim kurarak hatalarını telafi etmeleri yerine benden iletişim kurmam bekleniyor daha önce iki kez iletişime geçtim tekrar geçsem ne değişecek yeniden üyelik açmayacağım kredi kartıma ödeme geri düşsün direk üretici firmadan alacağım ilk siparişimizde firma hatalı ceremesini ben çekiyorum hoşgeldin indirimi ve sepet indirimimi geri alamayacağım aşikar. Ne kadar soru sorsan aynı basma kalıp sorun çözmeyen boş paragraflarla vakit kaybetmeye gerek yok.

 • N11.com Temsilcisi10 Aralık 2014

  Sayın İlyas Onur, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • İlyas 09 Aralık 2014

  Sayın n11.com Verdiğiniz cevap gerçek sorunun cevabı değil ben o ürünü almayı çok istedim siparişi bana hem mağazadan arayarak hem de müşteri temsilcinizle yaptığım görüşmede iptal etmem ısrarla istendi hem ürün yok hem satışa açık tutuyorsunuz siz iptal ettiriyorsunuz muadil ürün yollama hoşgeldin ve sepet indirimlerimi yakıyor başka üründe kullandırmıyorsunuz müşteri temsilcisi ile olan kayıtlara bakın hem iptal ettirip hem indirimleri yakmak ne kadar etik.

 • N11.com Temsilcisi09 Aralık 2014

  Sayın İlyas Onur, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir.Yapılan kontrollerde ilgili siparişlerinizin iptal edildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön