06 Nisan 2015

N11.com Bozuk Telefon!

N11.com adlı siteden yaklaşık 1.500 TL'ye Sony Eurasia marka cep telefonu aldım, ürünü açıp kullandığımda ürünün bozuk olduğunu ve karşı tarafa ses gitmediğini fark ettim, N11.com' e mail attım ama aldığım cevap çok komikti elektronik ürünlerde ancak açılmamış olursa iade ve değişim kabul edilirmiş.

Elektronik ürünü açmadan hasarlı olup olmadığını anlayabileceğim bir yöntem varsa lütfen söylesinler kimse parasıyla mağdur olmasın. Sonuç olarak bu sitede isteyen satıcı hasarlı elektronik ürününü satabilir. Defalarca mail, mesaj göndermeme rağmen 1 aydır bozuk telefonla uğraşıyorum.

Doğa 162 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Doğa Başkan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Doğa06 Nisan 2015

    Anlaşma sorunu yaşıyoruz sanırım, ürünün hasarlı olduğunu kullanmadan nereden bilebiliriz? Yani kavun değil ki koklayıp alalım. Sizin mantığınıza göre isteyen satıcı istediği hasarlı ürünü satabilir öyle mi?

  • N11.com Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın Doğa Başkan, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Elektronik ürünler ambalajından çıkartıldığı ve kullanımının sağlandığı takdirde tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmekte ve 2.el statüsüne düşmektedir. Bu sebeple, elektronik ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade yada değişim işleminin yapılabilmesi için mağaza teknik servis raporu talep edebilmektedir. Mağazadan alınan bilgi ürünün teknik servis tarafından incelendiği, inceleme sonucunda tarafınıza bilgilendirme sağlanacağı yönündedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön