N11.com Bozuk LCD Ekranı Bana Gönderdi.

Yücehan K. |

Sipariş numarası 203698928865 olan malzemenin çalışmayan ekranı gönderiyorlar, geri gönderdiğimde pinleri bozuk diye gönderiyor, yetmiyor birde ithalatçıya gönderdik yok kabul etmediler muhabbeti yaptılar. N11'den kesinlikle alışveriş yapılmaz kesinlikle müşterisini korumuyor. Bu yöntemle her türlü müşteriler mağdur edilebilir. 139 liralık ekranı kırdım kesinlikle hakkımı helal etmiyorum. ( 15 yıllık pc tamircisi olarak ekranı benim bozduğumu ima ediyorlar ).

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  11:37

  Sayın Yücehan Kazanbaş,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servisin verdiği rapor ile mağaza ilgili ürünü değişim ya da iade almakla yükümlüdür.

  Siparişinize ait ürün ile ilgili sorularınız hakkında garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından teknik servis ile iletişime geçebiirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri