N11.com Bir Aydır İadem Yapılmadı!

Ayşe K. |

N11.com ve M**** 'e satıcısı tam 1 aydır iademi yapmadı. Ürünü geldiği gibi gönderdiğim halde M**** firması ürünün kullanılmış olduğunu ve satışa tekrar çıkarılamayacağı bahanesiyle iademi geciktirdi. Firma ile yaptığım mesajlaşmada zorla ürünü satmak için elinden geleni yaptı. En sonunda iadeyi kabul etti. Ancak bu sefer de iadeye onay vermediği için n11.com paramı yatırmıyor. Tam 1 aydır uğraşıyorum. N11.com %100 müşteri memnuniyeti diye reklam yapmayı biliyor ama bizleri mağdur etmekten geri kalmıyor. M.*** firmasının ürünlerini hala sitesinde yayınlıyor. Hiçbir yaptırımları yok.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  15:13

  Sayın Ayşe Karaca,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Mağazadan alınan bilgi yapılan kontrollerin ardından iade talebinizin onaylanacağı yönündedir. Mağaza onayı ardından iade edilen siparişlerinize ait ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri