04 Mayıs 2013

N11.com Bilgilendirmeden Kargo Ücreti Alındı!

Kargo Ücretsiz kampanyası başlığıyla almış olduğum iki kitap (toplam 22 tl) aldım. ödeme safhalarının hiç bir yerinde kargo ücreti alınacağına dair bilgilendirme yapılmadı. Firmaya ulaştığımda kendileri cevap vermek yerine mağazaya yönlendirdiler. Mağaza da bunun kendilerinden kaynaklanmadığını söyledi. Şartlı kargo yazıyormuş.

Faremizi üzerine getirecekmişiz. orada 75 tl ve üzeri kargo ücretsiz yazıyormuş. Ben ve benim gibiler farelerimizi oraya getirmeyi akıl edemediğimizde ne olacak? Bu müşteriyi yanıltma amaçlı bir eylemdir. Kargo ücretinin iadesini istiyorum.

Kenan 4.754 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 05 Mayıs 2013

    Peki ödeme safhalarının her hangi bir kısmında bunu müşteriye belirtmek zorunda değil misiniz? "kargo ücretsiz" kampanyası yapıyorsunuz ama şartını şurtunu hiç bir yerde UYARI olarak belirtmiyorsunuz.

  • N11.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır: - Alıcı Öder - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo) - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.) Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilirken farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmamaktadır. Kargo gönderim şeklini ürün sayfasından kontrol edebilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön