N11.com Bebek Arabasının Tekerleği İlk Gün Kırıldı!

Mustafa Ü. |

N 11.com' dan aldığım bebek arabası geldiği ilk gün tekerleği kırıldı ürünü iade etmek istediğim de bana verilen cevap şu oldu yerimiz Ümraniye. Gelin dediler, ben Küçükçekmece'de oturuyorum, ürünü iade etmek istediğimi söyledim,iade alamayız dediler.

Ürünü alırken hediyeli ıslak mendil içinden çıkmadı, ne garanti belgesi geldi ne fatura faturasız satış yapan bir firma müşteriniz var.N11.com bu şikayetimi dikkate almanızı diliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ü.
  17 Eylül
  21:48

  bir daha n 11 mi tövbeler olsun

 • 25 Nisan
  09:57

  Sayın Mustafa Ü.,

  Tekrar satılabilirlik özelliği kaybolan ve 2.el statüsüne düşen ürünlerin iadesi sağlanamamaktadır. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürün ile ilgili yedek parça desteği sağlanması adına tarafınız ile görüşüldüğü ancak kabul etmemeniz sebebi ile destek sağlanamadığı yönündedir.

  Mağazamız ile yapılan görüşmede, siparişinize ait ürünün fatura ve garanti belgesinin, eksik ürünle birlikte 26 Nisan tarihinde tarafınıza gönderileceği ve akabinde garanti kapsamında yetkili servisten destek alabileceğiniz bilgisi alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri