N11.com Başkasına Teslim Edilen Ürünler!

Coşkun Ç. |

Bunlardan iki adet ürün aldım ikisini de başka adreslere ve kişilere teslim etmişler. N11' i arıyorum, mağazanın hatası diyor, mağazayı arıyorum kargo şirketinin hatası diyor kargo şirketini arıyorum. Bizim hatamız yok diyor, anlayacağınız sizi muhatap alacak biri yok karşınızda, yani bunlara verdiğim para da boşa gitti, bunlar para kazanmanın yolunu bu şekilde bulmuşlar, paranız boşa gitmesin yazıktır, ben bunları Tüketici Mahkemesi'ne verdim, bakalım göreceğiz ne olacağını.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  09:16

  Sayın Coşkun Ç.,

  Konu ile ilgili talebiniz incelenmek üzere Lojistik birimine iletilmiş olup; kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda siparişleriniz ile ilgili teslimat süreci kontrol edilmektedir.

  Talebiniz doğrultusunda siparişleriniz ile ilgili iade talebiniz mağazaya iletilmiştir. Mağazadan aldığımız bilgi, yapılacak incelemelerin ardından talebinize cevap verileceği yönündedir.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri