31 Ağustos 2013

N11.com Ayıplı Mal Sonrası Hiçbir Şey Yapmadı!

N11.com sitesinden almış olduğum Zigon sehpalar şehir dışında olduğum için kontrol edemedim aradan gece süre değişim sürecini aştığı için değiştirilmedi. Yapılan tek iş kargodan teslim alırken kontrol etmediğim gerekçesiyle beni suçlamak. Oysa malları hala kullanılmadan duruyor alıp bir fabrikaya gönderseler ürünün fabrika hatası olduğu apaçık belli.

Neden bu işkence anlamadım. Üstelik vida yerleri de olmadığı için zaten mümkün değil kullanılamıyor. Onlara teşekkür etmek lazım herhalde bu kadar ilgisiz oldukları için. Lütfen talebimi karşılasınlar sitede sattıkları her mala kefil olmak zorundalar.

Özgür 131 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi01 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön