N11.com Ayıplı Mal Satışı Yapıldı!

Rasim P. |

N11.com sitesinden 4 adet oto tekeri aldım. Aldığım ürünlerin ürün sayfasında 2014 üretimi yazmakta idi ve son 4 ürün olduğu belirtiliyordu. Hatta satıcıya emin olmak için üretim tarihini ve üretim yerini mesaj atarak da sordum. Ürünler geldi ve 4 teker de 2011 üretimi çıktı iade ettim. Satıcıyla iletişime geçtim ve dalga geçer gibi ''Takdir Sizindir ''diye cevap yazdı. Mağduriyetim bir yana teker gibi insan hayatı için önemli bir konuda ayıplı mal satarak insan hayatıyla bu kadar oynanmamalı diye düşünüyorum ve bu konuda site yönetimi gerekeni yapmadı. Ayrıca satıcı aynı malları tekrar satışa sunmuş durumda. Bu nedenle siteden şikayetçiyim. Gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  18:55

  Sayın Rasim Paça,

  Yapılan kontrollerde ilgili üründen 4 adet satın aldığınız ve öncelikle 1 adet ürün için iade talebi oluşturduğunuz görünmektedir. Kalan siparişleriniz ile ilgili iade talebiniz de onaylatılmıştır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Konu ile ilgili şikayetiniz incelenmek üzere ilgili bölüme iletilmiş olup, gerekli aksiyonlar alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak telefonunuz cevapsız olduğundan sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Rasim P.
  09 Aralık
  13:21

  Ben zaten ürün iade ücretinin yapıldığını biliyorum. Derdim ücret iadesi değil. Önemli olan müşteriyle dalga geçer gibi hareket edilmemesi ve mağdur edilmemesi. Ayrıca Ayıplı mal satımı suç olduğu halde buna müsaade edilmesi. Ve aynı ayıplı malların hala satışta oluşu. Ben siteye yanılmıyorsam Aralık 1 te şikayette bulundum ve satıcıyla ilgili ne gibi bir önlem alındı hala bilgilendirilmedim. Tek yazdığınız şikayetiniz araştırılıyor gerekli birime iletildi. 8 gün oldu. Sonuç ne? Satıcı aynı ayıplı malı satmaya devam ediyor!