N11.com Artan İndirim Düşmüyor!

Ferzende A. |

N11.com artan indirimi kampanyasında yüzde 15 indirime kadar telefon alımında indirim geçerliydi. Şimdi yüzde 20 indirimde telefonda geçerli değil diyor. Kampanyanın genel şartlarına baktığımda telefonda geçerli olmadığına dair bir madde yok. Ama ben telefon alımında indirimden faydalanamıyorum. Farklı ürün kategorilerinde bu sorunu yaşamıyorum. Düzeltilmesini ve N11.com'un şeffaf davranmasını bekliyorum.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  10:29

  Sayın Ferzende Atalay,

  Artan İndirim Kampanyası kapsamında kazanılan kuponlar, Sim Kart, Hat ve Paketler, Altın&Gümüş ve Toptan Satış kategorileri dışında tüm kategorilerde geçerlidir. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek ödeme ekranına ulaştığınızda, kullanmak istediğiniz kuponla ilgili ''Kullan'' butonunu tıklayarak indirim sağlayabilirsiniz.

  ''Kullan'' seçeneğinin aktif olmaması durumunda, ilgili ürünü kapsayan anlık indirim kampanyası olup olmadığını kontrol etmenizi, tarayıcınızın geçmişini ve çerezlerini temizleyerek tekrar işlem sağlamanızı rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak görüşme sağlanamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri