N11.com Arızalı Ürün Gönderdi.

Dilek Gürcan A. |

N11.com'dan aldığımız Essenso marka semaver arızalı cıktı, Gaziantep'ten Hüsrefoğlu Ticaret'e geldi. Ne satıcı firma ne de n11.com arkasında durmadı. Sitede yazılan mağaza yorumları gerçek değil. Çok büyük hata yaptım.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  12:15

  Sayın Dilek Gürcan Akalın,

  Elektronik ürünlerin iade sürecinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Teknik servis incelemesi sonrasında üründe üretim hatası tespit edildiği taktirde mağaza iade almakla mükelleftir. Teknik servis tarafından verilecek rapor ile birlikte iade talebinizi mağazaya iletmenizi rica ederiz.

  Kontroller sağlandığında, siparişiniz ile ilgili iade kargo bilgilerini girmemeniz sebebi ile talebinizin oluşturulamadığı ve cayma hakkı süreniz olan 14 günlük sürecin sona erdiği görünmektedir. Mağazamızdan aldığımız bilgi, ürünü teknik servis raporu ile iade etmeniz durumunda iadenize onay verileceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri